Krem Eldiven 240 ml, Krem Eldiven 60 ml,

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)?

 

1. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", giysilerime veya yediklerime bulaşır mı?

 

Hayır. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", cildin dış katmanıyla birleşerek cildin dış katmanının başlı başına bir parçası haline gelir. Emildiği zaman, ölü deri hücreleri soyularak çıkarken doğal olarak vücuttan atılır. Ölü deri hücreleri, sürekli olarak mikroskobik bir seviyede pul pul dökülür; Gloves in a Bottle, bu doğal sürece müdahale etmez.

 

2. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", ellerimi yıkayınca çıkar mı?

 

Hayır. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", cildinizin dış katmanıyla birleştiği için, pul pul dökülme süreciyle birlikte doğal olarak vücuttan atılır. Aslında, Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", tekrarlanan el yıkamaların ve suya ve deterjanlara fazla süre boyunca maruz kalmanın kurutucu etkisine karşı koruma sağlamak için üretilmiştir. Doktorlar, diş hekimleri, hemşireler ve ellerini sıklıkla yıkaması gereken kişiler için koruyucudur.

 

3. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", hangi sıklıkta kullanılmalıdır?

 

Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", dört saate kadar ve hatta daha fazla süre boyunca etki gösterir. Dört saatin sonunda, bariyerin yıkılmasına yol açmaya yetecek kadar deri hücresi soyulup atılmıştır; sürekli koruma için tekrar uygulamanız yeterlidir. Yeniden uygulamadan önce ellerinizi yıkayın ve kurulayın.

 

4. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven" kullanımıyla, cildim nefes alır ve terler mi?

 

Evet. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", nem kaybını azaltırken, cildin doğal olarak nefes almasına ve terlemesine izin vererek benzersiz bir etki gösterir.

 

5. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", anti bakteriyel ajanlar içerir mi?

 

Hayır. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", cildi tahriş edici maddelerden korumak üzere formüle edilmiştir. Anti bakteriyel ajanlar, hassas ciltli bazı kişiler için tahriş edici olabilir. Sağlık uzmanlarının ellerini anti bakteriyel sabunlarla ovarak yıkamaları gerekir ve böylece,Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", bu sabunların tahriş edici veya kurutucu etkilerine karşı koruma sağlayabilir.

 

6. Çalışırken eldiven takmam gerekiyor ve ellerim eldiven takmaktan kuruyor. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven" bu durumda yardımcı olur mu?

 

Evet. Bir miktar Gloves in a Bottle "Krem Eldiven" uygulayın ve kurumasını bekleyin. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", ellerinizi, kimyasal işlem görmüş veya lifli eldivenlerden korur ve tahriş olmuş bölgeleri nemlendirir.

 

7. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", yüzüme ve vücudumdaki diğer bölgelere uygulanabilir mi?

 

Evet. Diğer losyonlarda ve kozmetik ürünlerde olduğu gibi, gözle temasından kaçınınız.

 

8. Ellerimi ağzıma götürürsem, Gloves in a Bottle "Krem Eldiven" yine de güvenli midir?

 

Gloves in a Bottle "Krem Eldiven" zehirli olmayan ve tamamen güvenilir bir üründür.  Amerika'da yapılan ürün güvenirliği çalışmalarında " Küçük miktarda yutulması zararsızdır. Büyük miktarda yutulduğunda diyareye sebep olur" raporu almıştır.

 

9. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", güneş kremi içerir mi?

 

Hayır. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", radyasyonlara veya kesiklere karşı koruma sağlamaz.

 

10. Losyonların içine koyulan lanoline, güzel kokulara, boyalara ve diğer içeriklere alerjim var. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", benim için güvenli mi?

 

Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", güzel kokular dahil olmak üzere bilinen herhangi bir tahriş edici madde içermez, çünkü amacı, tahrişe karşı koruma sağlamaktır. Gloves in a Bottle "Krem Eldiven", alerjiye yol açmaz ve zehirli madde içermez.

İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

+90 312 478 05 80

medicamed@medicamed.com.tr

Gloves in a bottle Krem Eldiven Türkiye google linki Gloves in a bottle Krem Eldiven Türkiye instagram linki Gloves in a bottle Krem Eldiven Türkiye pintarest linki